forum kredytowe

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych pożyczki.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych pożyczki. Towarzystwo Pożyczek wzajemnych pożyczki, które wykazują zyski już w ciągu miesiąca!

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych – pożyczki całkowicie bezpieczne?
Inwestowanie dodatkowych środków finansowych jest banalnie prostą formą zarobku tylko z pozoru. Chcąc osiągać realne zyski z tego rodzaju działania przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednią formę inwestowania. Jedną z takich form jest udzielanie tak zwanych pożyczek społecznościowych.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Pożyczki społecznościowe są pożyczkami udzielanymi przez osoby fizyczne za pośrednictwem legalnie działającej instytucji finansowej. Najlepszą instytucją finansową z tego zakresu jest Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych, któremu przyjrzymy się w tym artykule.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych swoje działanie na polskim rynku rozpoczęło w 2013 roku. Od tamtego czasu ich inwestorami zostało tysiące Polaków chcących pomnożyć swoje oszczędności w łatwy i szybki sposób. Pierwszą zaletą Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych jest fakt, że wejść do ich programu inwestycyjnego może każda osoba, która ukończyła 18 lat, legitymuje się aktualnym dowodem osobistym oraz polskim obywatelstwem. Co ciekawe, aby zapisać się do ich programu w udzielaniu pożyczek społecznościowych, można bez wychodzenia z domu za pośrednictwem ich strony internetowej. Pożyczki społecznościowe online cieszą się wśród konsumentów bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego klientów w Towarzystwie Pożyczek Wzajemnych nie brakuje dla żadnego inwestora.

Jakie są zarobki?
Każdy inwestor pierwsze zyski z udzielanych przez siebie pożyczek osiąga już po 30 dniach od podpisania przez klienta umowy. Jest to 4% kwoty udzielonej klientowi pożyczki w skali miesiąca (dokładnie 30 dni). Jeśli zatem spłata zobowiązania klienta zajmie mu dłużej niż przewidywane w umowie 30 dni inwestor zyska kolejne 4% od kwoty pożyczki za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc spłaty zobowiązania. Innymi zyskami, związanymi z udzielaniem pożyczek społecznościowych, są opłaty, jakie klienci ponoszą za przedłużanie terminów spłaty zobowiązania. Nie są to oczywiście wysokie kwoty, jednakże ich wartości również przelewane są na konto inwestora.

Inwestowanie w pożyczki społecznościowe w praktyce.
Aby móc rozpocząć inwestowanie w pożyczki społecznościowe w Towarzystwie Pożyczek Wzajemnych należy założyć konto inwestora na ich stronie internetowej. Po wypełnieniu stosownych formularzy oraz weryfikacji danych osobowych inwestora dostaje on od ich pracownika login, oraz hasło dostępu do indywidualnego konta inwestora, a co za tym idzie do bazy osób ubiegających się o pożyczkę. Każdy potencjalny klient Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych zostaje w nią wpisany kilka minut po złożeniu wniosku o udzielenie pożyczki. Inwestorzy, przeglądając bazę klientów mają wgląd w:

ich podstawowe dane osobowe,
kwotę pożyczki, o jaką się ubiegają,
przewidywane oprocentowanie pożyczki,
termin ostatecznej spłaty zobowiązania.

Na podstawie tych informacji inwestorzy wybierają klientów, którym chcą udzielić pożyczki, a następnie rozpoczynają licytację. Inwestor, który ją wygra, kilka minut po rozstrzygnięciu dostaje dostęp do pełnych danych osobowych klienta oraz numer rachunku bankowego, na który ma przesłać kwotę pożyczki.
Każdy z inwestorów może dowolnie zarządzać zgromadzonymi na swoim koncie w Towarzystwie Pożyczek Wzajemnych pieniędzmi. Może je wypłacać na swój prywatny rachunek bankowy lub inwestować w udzielanie kolejnych pożyczek bez żadnych ograniczeń ani opłat dodatkowych. Towarzystwo Pożyczek wzajemnych nie narzuca także żadnych ograniczeń dotyczących ilości udzielanych przez inwestorów pożyczek. Nie ma także ograniczeń w kwestiach minimalnych czy maksymalnych kwot udzielanych pożyczek – decydują o tym sami inwestorzy.

Dlaczego inwestowanie w pożyczki społecznościowe z Towarzystwem Pożyczek Wzajemnych jest całkowicie bezpieczne?
System udzielania pożyczek społecznościowych stworzony przez Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych jest bardzo innowacyjny. Tylko w ich programie żaden z inwestorów nie utraci swoich środków finansowych w razie zaprzestania spłaty zadłużenia przez jego klienta. Ten rodzaj inwestowania jest całkowicie bezpieczny, ponieważ w razie problemów z odzyskaniem pożyczonych pieniędzy Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych zobowiązuje się do odkupienia od poszkodowanego inwestora udzielonej przez niego pożyczki oraz wypłacenia mu należnych odsetek. Taka procedura jest przeprowadzana po 90 dniach od zaprzestania spłaty zobowiązania przez klienta. Jest to działanie zabezpieczające inwestorów oraz chroniące ich przed koniecznością ubiegania się o swoje pieniądze na drogach sądowych, oraz windykacyjnych.

Podsumowując, Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych jest na aktualnym rynku inwestycyjnym najszybszą metodą na osiągnięcie realnych zysków z zainwestowanych pieniędzy. Ponadto, zgodnie z zapewnieniami firmy, korzystanie z ich programu udzielania pożyczek społecznościowych jest dla inwestora całkowicie bezpieczne oraz nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Taka forma inwestowania polecana jest każdemu, kto dysponuje dodatkowymi srodkami finansowymi, które chciałby w szybkim czasie pomnożyć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.