forum kredytowe

Forum Solven

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym pragnie wyjechać na dłuższe wakacje lub przeprowadzić w domu generalny remont. Nie zawsze jednak nasze fundusze nam na to pozwalają. Istnieje jednak rozwiązanie tej sytuacji – pożyczka krótkoterminowa.

Forum Solven

Wiele firm, głównie w środowisku Internetowym udziela takich pożyczek. Jak nawiązać współpracę z właściwą i godną zaufania? Na naszym forum możecie dzielić się z innymi swoimi spostrzeniami na temat firmy Solven.

Dzięki Wam wielu potencjalnie nowych Klientów być może skorzysta z usług tego pożyczkodawcy. Zatem jeżeli miałeś okazje pożyczyć pieniądze od Solven podziel się swoimi doświadczeniami i spostrzeniami.

Krótka historia firmy

Solven jest stosunkowo młodą firmą, która formalnie rozpoczęła działalność w marcu 2016 roku. Co nie znaczy, że nie jest godna zaufania. Wręcz przeciwnie przyciąga do siebie coraz więcej Klientów. Na chwilę obecną markę możemy spotkać jedynie w Polsce. Jednakże w planach firmy jest pozyskanie Klientów i rynków zagranicznych. Solven specjalizuje się w usługach finansowych – głównie pożyczkach krótkoterminowych.

Pożyczka Solven opinia

O pożyczkę w Solven możesz ubiegać się nie wychodząc nawet z domu. Wystarczy, że Twój tablet, komputer lub telefon ma dostęp do Internetu. Osoby szukające pożyczki w kwocie nie mniejszej niż 100 zł oraz nieprzekraczającej 5 000 zł znajdą ją bez problemu w Solven. Jedyne kryteria jakie musisz spełnić to:
• Być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
• Być zatrudnionym lub otrzymywać dochód ze świadczenia
• Być w przedziale wiekowym od 18 do 76 lat
• Nie być zadłużonym – sprawdzany jest rejestr dłużników BIK oraz KRD

Z oferty Solven skorzystało już wiele osób, a rosnące zainteresowanie pożyczką właśnie w tej firmie powoduje, że firma zyskuje coraz większe zaufanie. Co ważne w przeciwieństwie do innych firm świadczących podobne usługi, Solven udziela już za pierwszym razem maksymalną kwotę pożyczki. Ponadto firma określa jasne zasady ich udzielania. Nie znajdziesz tutaj elementów pisanych małym druczkiem, ani żadnych ukrytych opłat. Całkowity koszt pożyczki możesz sprawdzić sam na kalkulatorze udostępnionym na stronie internetowej Solven. Jedynym kosztem dodatkowym jaki ponosi pożyczkobiorca jest prowizja od pożyczki.

Termin spłaty pożyczki

Pożyczkobiorca może sam ustalić czas w jakim chce spłacić pożyczkę, niemniej jednak nie później niż 30 dni po jej otrzymaniu. Solven jeżeli zaistnieje sytuacja, w której Klient nie może spłacić pożyczki w terminie umożliwia przedłużenie okresu jej spłaty. Kolejno o 7, 14 lub 30 dni. Jeśli i po tym terminie Klient nie spacji długu Solven jest zmuszone do podjęcia zewnętrznych działań windykacyjnych.

Limit pożyczkowy

Solven nie umożliwia zaciągnięcia kilku pożyczek na raz. Jednak jeżeli zdarzy się sytuacja, w której podczas spłacania pożyczki poczujesz, że jednak masz większe zapotrzebowanie na gotówkę – możesz o nią poprosić Solven. Polityka firmy polega na indywidualnym podejściu do Klienta i ustalenia wspólnie z nim limitu pożyczkowego, z którego może korzystać w razie potrzeby. Polega on na tym, że Klient mając określoną kwotę limitu, w chwili kiedy zdecyduje się na pożyczkę i będzie ona mniejsza niż limit, może w dowolnej chwili sięgnąć po resztę kwoty.

Biuro Obsługi Klienta Solven

Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania do Solven możesz po pierwsze skorzystać z zakładki częste pytania, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najbardziej i najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz tam niczego dla siebie doradcy Solven zawsze Ci pomogą. Ponizej szczegółowe dane kontaktowe:
Pełna nazwa pożyczkodawcy:
SOLVEN Finance sp. z o. o.
Adres: 
al. Wojska Polskiego 62
70-477 Szczecin
Kontakt: 
Infolinia: 222 302 302
E-mail: biuro@solven. pl
Godziny pracy: 
Poniedziałek – Piątek 8. 00 – 18. 00
Sobota 9. 00 – 14. 00

Solven opinie

Nasz serwis specjalnie dla Ciebie dokonuje dokładnych analiz firm pozabankowych. Nie możemy tego zrobić bez Twojej pomocy. Jeżeli współpracowałeś już z Solven napisz na naszym forum co sadzisz na temat tej firmy. Być może to właśnie dzięki Twojemu doświadczeniu i Twojej opinii, ktoś podejmie dzisiaj decyzję o pożyczce w Solven!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.