forum kredytowe

Biznes czy praca na etacie? Biznes!

Zyskiwać kasę da się w rozmaity sposób i właściwie każdy z nich może okazać się dobrym lub fatalnym. Częstokroć ludzie decydują się na te najprostsze rozwiązania, naśladując innych i na innych się wzorując.

Biznes czy może etat? Oczywiście swój biznes!

 

Do takowych sposobów należy praca na etacie. Z chęcią wybierana ze względu na jej bardzo charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, masowe dodatki jak na przykład 13 pensja oraz dodatkowo zapewnione ubezpieczenia. Jednakże nie jest wcale tak kolorowo jak się nam wydaje – wynagrodzenia wcale nie powalają, a cykliczność wykonywania swojej pracy (najczęściej jest to od poniedziałku do piątku po osiem lub nawet aż 14 godzin dziennie) jest odbierana poprzez niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania pracowników.

praca kołobrzeg

praca kołobrzeg

Oczywiście będziemy mogli także poprosić o pomoc finansową innych lub brać zasiłek państwowy, za sprawą rozwiniętego systemu socjalnego, niemniej jednak to z kolei jest często poniżej godności ludzkiej godności. Praca jest niezwykłą wartością sama w sobie i wykonując ją, znacznie zwiększamy wartość nas samych.

Zobacz praca Kołobrzeg

Najlepszym wyjściem jest własna firma, która jest jednak bardziej chwiejnym wyjściem: może się udać i odniesiemy nawet spektakularny sukces, a możemy poprzez ogromną chęć uzyskania finansowej niezależności być na samym dnie społecznym!

Ażeby otworzyć swój biznes powinno się posiadać do tego smykałkę oraz dodatkowo talent. Zwłaszcza, że nasz sukces zależy przede wszystkim od tego jak bardzo przekonywujący jesteśmy i czy umiemy przyciągnąć do siebie klientów z pieniędzmi. Ale nasze życie jest krótkie i warto próbować – a może właśnie się nam uda, a my nigdy już nie będziemy musieli się martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.