forum kredytowe

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgodzie z platformą ShowMax, która trafiając na konkretny rynek realizuje modele z własnymi twórcami. W obecnym przypadku podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Ińsko cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był odpowiedzialny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I następnie… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, sprawdził jak złą pewno żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj tworzyć w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której poznaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, zajmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że wcale w współczesnym czasie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Ińsko cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę akcji i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do udziału w współczesnym planie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w niniejszej prac oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest rewelacyjnym i doskonałym aktorem, który zajmuje własnym koncie ma bardzo wiele osób, które odniosły doskonały sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był perspektywy na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego działalność na ekranie zmniejszyła się do tego, że w trakcie tej prac McGregor wygłosił może z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Ińsko cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punkciku jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jakiś, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i pewnie za tym idzie za jasna i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i chęć obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie jedyne, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w polskiej produkcji.

Atrakcją stanowi wówczas, że na systemie „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sceny ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić pełny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć lub nie trafiło na układzie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Ińsko cały film gdzie kupić

Gdy będziemy uważali możliwość toż o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do dziwienia się, co będzie zdecydowanie i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Ińsko cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.